Categories

Clever ToDo

Dla Clever Software mieliśmy przyjemność zaprojektować aplikację „Clever ToDo” służącą do zarządzania zadaniami wg metodyki GTD. Do naszych zadań należało nie tylko przygotowanie projektu, ale również opracowanie całej funkcjonalności aplikacji.

W tym celu dokładnie zapoznaliśmy się z książką Davida Allena – twórcy systemu „Getting Things Done”, w której wyjaśnia zasady działania swojego systemu i w wyniku tego zrealizowaliśmy  projekt aplikacji. Skutkiem „ubocznym” lektury było wprowadzenie tych zasad do naszego funkcjonowania, co zwiększyło naszą produktywność.

 

Clever GTD zawiera wszystkie elementy opisane w systemie. Pozwala nie tylko wpisywać zadania i przydzielać je na konkretne dni, ale również ustalać projekty i konteksty, oraz zarządzać nimi. Dzięki tej aplikacji użytkownik może dużo sprawniej zarządzać swoim czasem.

Aplikacja dostępna jest w Windows Store i od lat zdobywa bardzo dużo pochlebnych opinii. Mimo, że jest płatna – większość użytkowników nie widzi dla niej alternatywy wśród aplikacji na tą platformę.

 

Share