Pomagamy realizować Twoje cele biznesowe!

Usługi

Jeszcze nie tak dawno temu pracowaliśmy tylko jako podwykonawcy większych agencji interaktywnych. W związku z rozwojem rozpoczęliśmy również pracę dla Klientów końcowych.

Naszym Klientom oferujemy kompleksową obsługę projektową. Czy to chodzi o ulotki, czy o zaawansowane aplikacje i serwisy internetowe. Na każdym etapie prac służymy nie tylko naszym doświadczeniem jako projektanci, ale również opinią i doradztwem w zakresie modelu biznesowego wykonywanego zlecenia.

Projektowanie

Serwisy internetowe
Aplikacje SaaS
Aplikacje mobile
Aplikacje desktop
Materiały drukowane
Prezentacje multimedialne

Wdrożenie

WordPress
PHP
JS
HTML 5 Canvas

Branding

Identyfikacja
Strategia marki
Przygotowanie treści
Projektowanie materiałów firmowych

O nas

Jesteśmy małą grupą pasjonatów designu z dużym doświadczeniem w branży internetowej. Zespół liczy aktualnie pięć osób: dwóch projektantów, dwóch programistów oraz jeden copywrighter. W razie potrzeby współpracujemy ściśle z kilkoma softwarehousami, co pozwala nam zrealizować większość wymagających zleceń.

Klienci

Przez ostatnie lata pracując dla wielu agencji interaktywnych – mieliśmy przyjemność tworzyć projekty dla największych Klientów (głównie korporacyjnych). Współpracujemy również z zagranicznymi oraz polskimi startupami i instytucjami.